Політика конфіденційності

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

- 1.1. Використання Користувачем сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

- 1.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту.

- 1.3. Ця Політика конфіденційності застосовується тільки до цього сайту. Адміністрація сайту не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті.

- 1.4 Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту.

2. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

- 2.1. Справжня Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає за запитом Адміністрації сайту.

- 2.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті.

3. ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

- 3.1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту може використовувати з метою:

- 3.1.1. ідентифікації Користувача для оформлення замовлення.

- 3.1.2 Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Сайту.

- 3.1.3 Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включно з направленням повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту, надання послуг, обробка запитів і заявок від Користувача.

- 3.1.4 Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайству.

- 3.1.5 Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.

- 3.1.6. Повідомлення Користувача Сайту про стан Замовлення.

- 3.1.7 Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки у разі виникнення проблем, пов'язаних з використанням Сайту.

- 3.1.8 Надання Користувачеві за його згодою, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені Сайту або від імені партнерів Сайту.

- 3.1.9 Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.

- 3.1.10 Надання доступу Користувачеві на сайти або сервіси партнерів з метою отримання продуктів, оновлень і послуг.

4. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН

- 4.1. Користувач зобов'язаний:

- 4.1.1. надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом.

- 4.1.2 Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані в разі зміни цієї інформації.

- 4.2. Адміністрація сайту зобов'язана:

- 4.2.1 Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 3 цієї Політики конфіденційності.

- 4.2.2 Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попереднього письмового дозволу Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача.

- 4.2.3 Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

- 4.2.4 Здійснити блокування персональних даних, що відносяться до відповідного Користувачеві, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу із захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

- 5.1. Адміністрація сайту, яка не виконала свої зобов'язання, несе відповідальність за збитки, понесені Користувачем у зв'язку з неправомірним використанням персональних даних, відповідно до законодавства України.

- 5.2. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальність, якщо ця конфіденційна інформація:

- 5.2.1. Стала публічним надбанням до її втрати або розголошення.

- 5.2.2. Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією сайту.

- 5.2.3. була розголошена за згодою Користувача.

6. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

- 6.1. До звернення до суду з позовом у спорах, що виникають із відносин між Користувачем сайту та Адміністрацією сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору).

- 6.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

- 6.3. При не досягненні угоди спір буде передано на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

- 6.4. До цієї Політики конфіденційності та відносин між Користувачем і Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.

7. ДОДАТКОВІ УМОВИ

- 7.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності без згоди Користувача.

- 7.2. Нова Політика конфіденційності набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики

Підтвердіть свій вік
Вам вже виповнилося 18 років?
Переглянути всі